Brand Story

 

 

 

Jsme Chic By Pig - česká lifestylová značka "elegantního" či chcete-li "chic" nábytku a doplňků do dětských pokojů.

Rozhodnutí o vytvoření skutečné značky spadá do roku 2016 a její zrod má dva prameny. Prvním z nich je činnost, kterou děláme v našem architektonickém studiu - Studio A Architekti kde na denní bázi navrhujeme i interiéry domů, továren nebo kanceláří. Druhým, pro nás nejdůležitějším faktorem a hnacím motorem všeho byl a je náš syn Jonáš, pro kterého jsme chtěli uspořádat ten nejlepší dětský pokoj. Společně s naším cílem přinést společnosti širší pohled na existující možnosti, jak vybavit dětské pokoje, naše "puzzle" bylo dokončeno a zrod značky Chic By Pig odsouhlasen. Zároveň, jak šel čas a narodil se druhý syn, Florian, zjistili jsme, že je potřeba udělat i něco pro nás, rodiče. Spojili jsme se s odborníky na aromaterapii a dobrou kávu a vyrobili "kombo" - aromaterapeutické svíčky, které Vás nabijí energií a pokud byste nechtěli nebo neměli možnost svíčky použít, naše "Kafe jako prase", Vás rozhodně probudí k životu a budete moci pro své děti a okolní svět lépe fungovat.

 

 

 

Naším cílem není "učit" rodiče, jak uspořádat dětské pokoje. Spíše navrhujeme a doporučujeme takový nábytek a doplňky, které jsou i přes náš minimalistický styl, vhodné pro všechny strany - tedy pro rodiče i děti společně. Tuto myšlenku jsme pak zjednodušili do naší filosofie "Simple but fun." Chceme také nechat rodiče, aby se vrátili do své minulosti, když byli dětmi plnými očekávání, co všechno lze nalézt na zapomenutých podkrovích jejich domů - stále funkční nábytek či doplňky, se kterými vyrůstali. Chceme vrátit tyto tajemné a kouzelné okamžiky, kdy všechny ony kousky byly nejen kvalitní, ručně vyrobené, ale také trvaly celé generace. To je to, co chceme učit. A že se nám některé aspekty daří prosadit nejen v Čechách, ale i mimo naši domovinu, dokazují i ocenění za design našich produktů, jako je Czech Design Award, evropské BigSee Design Award či nominace na German Design Award.

Vedle "Simple but fun" klademe důraz na přátelskost k přírodě, jdoucí ruku v ruce s nejvyšší úrovní bezpečnosti a materiálu. U nábytku pracujeme hlavně s březovou překližkou a bukovým dřevem, přičemž právě překližka, díky její stále se měnící kresbě, nabízí vždy zákazníkům jedinečný a neopakovatelný design, takže si mohou být jisti, že i jejich kousek bude mít jedinečný vzor. U doplňků pak používáme především certifikované materiály, jako je 100% bavlna, luxusní egyptský bavlněný satén, zlato nebo stříbro a samozřejmě si můžete být jisti i naším vlastním grafickým designem.

A proč Chic By Pig? Protože jsme chtěli ukázat veřejnosti, že naše designové produkty jsou jedinečné, odlišné, elegantní nebo jinými slovy "chic". A proč jsme si vybrali "prasátko?" Protože milujeme legraci, rýmy, rádi se lišíme a věříme, že prasátko už po staletí přináší lidem štěstí. A co je v životě víc než šťastné děti a jejich rodiče. Takže ať jsou všechny rodiny šťastně chic.

S láskou a respektem ke všem rodinám, Kateřina a Jan Kupcovi, zakladatelé a návrháři Chic By Pig

 

BigSee Product Design Logo

 

BigSee Interior Design 2019

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení