Rocking the Horse is Out, Let's Rock the Pig

Žádné "íhahahááá, ale pořádné "chro chro chro" 

Tak pozor pozor, přátelé, u nás se na koníčkovi nepohoupete. U nás se děti houpají na chrochtalovi. No jo, je to tak. Místo klasického "íhahahááá," u nás uslyšíte jen "chro chro chro." Ano, my chrochtáme. A je to  fakt sranda (pane Janda) :-)

Avšak nebojte, koně máme také moc rádi, nejsme žádní kakabusové, jen nám přišlo fajn trochu opepřit scénu a nabídnout dětem místo klasického koně něco jiného. A co jiného u značky, která už svým názvem k zákazníkům nikoli promlouvám nýbrž prochrochtává. Takže pokud chcete vystoupit z davu a zažít legrajdu, určitě tohoto houpavého fešáka nesmíte nechat smutně koukat v obchodě, ale okamžitě ho sbalit pod paži, dát mu pořádné jméno, rodný list a šup s ním do tepla domova.

Chic By Pig - houpaci prasatko-11-web

 

Houpací prasátko nebo chcete-li houpacího Štětináče či Chrochtala si můžete objednat ve třech základních barvách - bílá "snowy white", růžová "piggy pink" nebo béžová "cappucchino beige." Občas také uděláme nějakou limitovanou edici, a to pro naše vášnivé sběratele nebo ty, kteří chtěji ještě více něco výjimečného. Například pro Deisgnblok jsme dělali neonové kolekce - ty svítily skoro až na "Hrad," přátelé. Nádherné byly. Pokud byste měli nějakké přání ohledně limitované edice, napište nám, my jsme duše otevřené. 

 Chic By Pig - Designblok-12-web

Co byste ještě měli vědět než si houpacího chrochtala koupíte? 

Houpadlo je ručně vyrobené v České republice, je plně certifikované pro EU jako hračka pro děti do 3 let, s nosností 15kg, s označením "CE" (to je označení, které prokazuje, že daný výrobek je posouzený a splňuje bezpečnostní, zdravotní i environmentální požadavky EU).

Jeho velkou výhodou je, že látka, kterou je potažený, je vodou omyvatelná, takže klidně se můžete v klidu houpat a k tomu zakousnout nějakou tu "súšu." A ne že mu nedáte kousnout! Má rád hodně Tatranky, Oreo a nebo Milu (tu asi ze všeho nejvíc).

Další skvělá vychytávka, především pro rodiče, kteří toho mají často už "plné kecky," je, že ocásek a uši u houpadla jsou tzv. "antistresová." Uši se dají různě ohýbat, cvrnkat do nic, muchlat je atd. a ocásek - ten se zase dá různě ohýbat, takže pomůcka proti stresovému neřádu pro rodiče zajištěna.

Nožky má chrochtal bukové a aby neklouznul někde na podlaze, vytunili jsme lyžiny zespodu korkovými pásky, které působí protiskluzově a zároveň neruší celkový design.

A pokud houpání omrzí, je houpací Štětináč krásnou dekorací v pokojíčku nebo poslouží skvěle i jako podložka pod nohy, když si chcete odpočinout. On Vám bude věrný snad do konce života. 

 Chic By Pig - houpaci prasatko-12b-web

A tohle jste věděli? 

Možná to víte, možná nikoli, ale náš houpací Štětináč sbírá jeden "metál" za design za druhým. Je to kluk šikovná a už se chlubí evropským oceněním za design, jako jen například "Germand Design Award", "BigSee Award" nebo "Czech Design Award." A co nás, jako jeho výrobce a designéry těší, je, že v říjnu 2022, jedeme převzít konečně osobně do slovinské Ljubljaně další cenu za jeho design. Jestli jste ještě nikdy nebyli v Ljubljani, udělejte si na podzim výlet - pořádá se tam vždy Month of Design. Mimo to, že uvidíte zajímavá díla ze světa designu či architektury, uděláte si ještě slunečný výlet, zatímco v Čechách a sousedních zemích to už bude stát s počasím za nic.  

BigSee Product Design Logo 

A třeba se tam potkáme a společně zachrochtáme, že "Rocking the Horse is Out, Let's Rock The Pig!" 

 

GDA22_VE_SPECIAL_MC_RGB 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení