Chic By Pig opět na největší výstavě v ČR - Designblok 2020.

Jsme součástí Designbloku 2020 - hurá!

 

rocking

 

Každý rok se v Čechách koná největší a nejprestižnější výstava vybraných značek - DESIGNBLOK. Tento rok nás opět vybrali a my "skáčeme" dva metry do výšky radostí! 

Minulý rok jsme Vám ukázali, jak si můžete poskládat pokojíček z našich kousků - jemný, minimalistický, bílý - takový "ťuťu ňuňu." Tento rok jsme se rozhodli jít tzv. "hlavou proti zdi." Prostě jsme to vzali úplně za jiný konec - ťuťu ňuňu je tatam a přichází něco pro fajnšmekry a milovníky zážitků. Zamilovali jsme se do neonů. Proto jsme navrhli expozici, která Vás doslova neonem "ošlehne" a kde je místo bílé, zvolena černočerná tma. (Nebojte, na špičku nosu si uvidíte) :-)

A jelikož jsme tento rok získali cenu za produktový design za našeho houpacího "chrochtala" BigSee Product Design Award https://bigsee.eu/rocking-pig/ , chtěli jsme Vám tímto kouskem, který jsme pro Designblok navrhli v, jak jinak, než limitované neonové barvě, udělat radost, abyste se s ním mohli také "porochnit."

Zároveň, tento rok je výjimečná situace - hvězdy moc velkým akcím nepřály, ale nebojte, na toto vše je Designblok s námi připraven https://www.designblok.cz/cz/zpravy/aktualni-informace-k-navsteve-designbloku.

Zde se můžete podívat, kde naši expozici najdete - vybrali jsme super přístupný prostor - v přízemí (takže nemusíte bojovat nikde ani s kočárky), hned vedle hlavní výstavy tzv. "Designérie." https://www.designblok.cz/cz/katalog/detail/153 

Těšíme se na Vás a Vaše ratolesti! 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení